Kontakt

Assurance Partner A/S
Gl. Kongevej 160
1850 Frederiksberg C

Tlf. 33 25 20 10
info@assurancepartner.dk

Kontoret er åbent alle hverdage mellem kl. 8.30 og 16.00.

Online adgang 24/7
Vi tilbyder kunder online adgang 24/7 via AP-online.dk Så er det muligt at se og downloade aktuel gældende policer, forsikringsoversigter, se fakturaer, anmelde skader og uploade reparationsfakturaer til skader og meget mere.
 

Niels Ole Sloth

Forsikringsmægler
Telefon: 33 55 77 66
Mail: niels@assurancepartner.dk

Belinda Milton

Skadebehandler
Telefon: 33 55 77 63
Mail: belinda@assurancepartner.dk

Claus Pelsen

Skadebehandler
Telefon: 33 55 77 67
Mail: claus@assurancepartner.dk

Camilla Krogh

Forsikringsmægler
Telefon: 33 55 77 60
Mail: camilla@assurancepartner.dk

Simon Risvad

Forsikringsmægler
Telefon: 33 55 77 62
Mail: simon@assurancepartner.dk 

 

Per Gärtner

Forsikringsmæglerassistent
Telefon: 33 55 77 61 
Mail: per@assurancepartner.dk

Nikolaj Brünnich Jespersen

Trainee
Telefon: 33 55 77 68
Mail: nikolaj@assurancepartner.dk

Bente Krogh

Bogholder
Telefon: 33 55 77 64 
Mail: bente@assurancepartner.dk


Se rutevejledning på Google maps