ASSURANCE PARTNER A/S
Gl. Kongevej 160
1850 Frederiksberg C
Telefon: 33 25 20 10
Email: info@assurancepartner.dk

Kontoret er åbent hverdage mellem
kl. 08.30-16.00.
Splash

Kontakt

Vi besvarer hvert år tusindvis af spørgsmål relateret til ejendomme, andelsbolig- og ejerforeningers forsikringsforhold. Det har lært os, at der kun findes relevante spørgsmål. Vi ser frem til at hjælpe dig med svar på dit spørgsmål. Du er altid velkommen til at ringe eller sende os en mail.


Niels Ole Sloth

Forsikringsmægler
Telefon: 33 55 77 66
Mail: niels@assurancepartner.dk


Camilla Krogh

Forsikringsmægler
Telefon: 33 55 77 60
Mail: camilla@assurancepartner.dk


Belinda Milton

Skadebehandler
Telefon: 33 55 77 63
Mail: belinda@assurancepartner.dk


Claus Pelsen

Skadebehandler
Telefon: 33 55 77 67
Mail: claus@assurancepartner.dk


Per Gärtner

Forsikringsmæglerassistent
Telefon: 33 55 77 61 
Mail: per@assurancepartner.dk


Simon Risvad

Forsikringsmæglerassistent
Telefon: 33 55 77 62
Mail: simon@assurancepartner.dk 

 


Bente Krogh

Bogholder
Telefon: 33 55 77 64 
Mail: bente@assurancepartner.dk


HER BOR VI

Der er parkeringspladser i gården. Er du i tvivl om hvordan du finder ind til os, så se rutevejledning på Google maps

KLAGEANSVARLIG

Den klageansvarlige i henhold til Finanstilsynets regler hos Assurance Partner A/S er Niels Ole Sloth, som kan træffes på tlf. 33 55 77 66

Tilmeld dig vores nyhedsbrev